
Par to, kādi izaicinājumi Sedā sagaida Valmieras Namsaimnieku, uzņēmumu ar vairāk kā 20 gadu pieredzi namu apsaimniekošanā novada lielākajā pilsētā Valmierā, Liesmai pagājušajā piektdienā pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andris Kabraks un dzīvojamo māju pārvaldīšanas speciāliste Kristīne Maļčukova.
Cik liela daudzdzīvokļu namu saimniecība tiek pārņemta Sedā? Kādā stāvoklī to SIA Jumis atstāja?
K. M.: 25 mājas pārnāk pie Valmieras Namsaimnieka no SIA Jumis un vēl divas – no pašvaldības, abas šīs mājas vēl līdz šim nebija izvēlējušās pārvaldnieku. Ēku stāvoklis ir diezgan bēdīgs. Protams, neviena māja nav renovēta, divas mājas iedzīvotāju sapulcē izteicās par renovāciju. Mums trīs dienas – no 29. līdz 31. augustam – bija apsekošana dzīvokļos, to veicām kopā ar kolēģi Ingu Dukuri.
POZITĪVAIS PIEMĒRS. Nams Tirgus ielā 3, te iedzīvotāji aktīvi interesējas par iespējām uzlabot savus dzīves apstākļus.