
Aizvadītajā ceturtdienā šāda sarunu pēcpusdiena notika Brenguļos, cerot kopā pulcēt aktīvus Brenguļu, Kauguru un Trikātas cilvēkus, lai diskutētu par būtisko.
«Liesma» bija klāt un piedzīvoja, ka tikšanās, kur bija iespēja uzzināt par pašvaldībā un apvienībā izdarīto, kā arī iecerēm un vajadzībām šim gadam, interesēja vien pāris cilvēkus, tā teikt, iedzīvotājus, bet konkrētajā tikšanās reizē arī vietējos uzņēmējus, kas bija šīs sarunas dalībnieki no malas. Būtībā informācija tika nodota prezentācijas veidā, ar pašvaldībā strādājošo komentāriem, savējiem – skolu un kultūras centru vadītājiem, sociālajā jomā strādājošajiem, bibliotekāriem, kas tagad vada arī vienotos klientu apkalpošanas centrus novadā.
SARUNA PAR AKTUĀLO plašāka bija dažos jautājumos. Visvairāk par iecerēto, paveikto un pārmaiņām nācās runāt apvienības vadītājam Jānim Fūrmanim un SIA «Valmieras ūdens» Klientu apkalpošanas daļas vadītājam Dagnim Muižniekam. Ārijas Romanovskas foto