
«Tā ir atzinība mūsu mājas aprūpētājas veikumam, jo ministrijas prasības ir ļoti augstas, tāpēc esmu vienkārši laimīga,» sarunā iesaistās sociālā dienesta vadītāja Aleksandra Ločmele. «Diemžēl sabiedrība noveco, tāpēc gribu teikt paldies Jānim Zumentam, kas mūsu dienesta darbam dod zaļo gaismu. Šobrīd blakus sociālajai mājai top radošās darbnīcas un dienas centrs; kad nāks gatavs, atkal gaidīsim ciemos. Tas, ka varam palīdzēt cilvēkiem un sajust to dvēselisko siltumu, ka mūsu centieni tiek novērtēti, ir vērtības, kuru dēļ vērts dzīvot.
Drīzumā uz sociālā dienesta telpām atvedīs smilšu kastes, lai varētu nodoties smilšu terapijai pēc Vācijā ļoti izplatītas metodes, kas man pašai īpaši tuva. Nupat pie mums ciemojās Borgholchauzenas delegācija, viņiem stāstījām par šo ieceri, bet, kad piebildām, ka pie mums notiek vingrošanas nodarbības senioriem, viesi sāka aplaudēt. Tad sapratu — viņi sadzirdēja to, ka mēs cenšamies cilvēkiem dot maksimālo un palīdzam risināt viņu problēmu, būdami nepārtrauktā attīstībā. Arī priekšsēdētājs, ienākot sociālā dienesta telpās, atzinis: te ir laba aura, un tas ir jauns stimuls darīt vēl vairāk un vēl labāk.»
RŪTA PŪCE lepojas ar svarīgo dokumentu — sociālā pakalpojuma sniedzēja reģistrācijas apliecību. Ārijas Romanovskas foto