
Piektdienas rīts iesākās visai agri, jo rīta cēlienā notika mēģinājums, tad mazliet atelpas, lai sapostos tautastērpos, un lielais koncerts klāt. Šajā festivālā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Pārstāvēti bija dažādi mākslas veidi — mūsdienu deja, folklora, tautiskās dejas, vokālie ansambļi un balets. Mūsu jauniešu deju kolektīvs piedalījās ar divām tautiskajām dejām — Andžiņš un Pērkoņdancis. Ar lielu interesi mūsu jaunieši skatījās arī pārējo festivāla dalībnieku priekšnesumus. Gandarījums par ieguldīto darbu un skatītāju aplausi liek sarosīties un domāt par iespēju piedalīties vēl kādā festivālā. Paldies par raito deju soļu mācīšanu skolotājai Antrai Baunei!
NAUKŠĒNU novada vidusskolas jauniešu deju kolektīvs. Ingas Gailes foto