
Patlaban Valmieras Namsaimniekam palīdz četras meitenes, pirms tam bijušas sešas. Viņas ir iesaistītas darbos netālu no autoostas, Lucas skvērā un Brāļu kapu memoriāla kompleksā.
«Šogad mums ir ļoti jaukas meitenes, kurām patiešām ir atbildības sajūta. Ja viņām liek kaut kur palīdzēt stādīt puķes, tad katru reizi viņas saka: «Tās mēs sastādījām!» Viņās rodas atbildības sajūta, jo tad viņas zina, ka ir piedalījušās visā procesā un izdarījušas kaut ko pilsētas labā. Brauc garām un zina, kas tās ir par puķēm un kāpēc saliktas tieši tā. Tad rodas ieinteresētība par šo teritoriju. Šogad tiešām gribu uzlielīt šīs meitenes, pagaidām visas darbojušās centīgi,» stāsta Dzintra Miķelsone. Viņa atzīst, ka stādīšanas darbi netiek īstenoti pēc plāna un bija kavēšanās karstuma dēļ, bet svētkiem pilsēta būs saposta.
POŠ PILSĒTU. Lana (no kreisās) un Felisa priecājas par pašu izravēto un sastādīto dobi. Iegūtās prasmes atzinīgi novērtē arī meiteņu vecāki. Jaunietes, izmantojot pašvaldības iespēju, strādā vasarā un palīdz sakopšanas darbos. Jāņa Līgata foto