
Savukārt iepriekšējā dienā, 16. maijā, Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas Ērgļu postenī notika Latvijas ugunsdzēsības 153. gadadienai veltīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes svinīgais apbalvošanas pasākums.
Tā laikā VUGD priekšnieka vietnieks ģenerālis Intars Zitāns un VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris pulkvedis Jānis Skrastiņš amatpersonām pasniedza VUGD apbalvojumus. «Par priekšzīmīgu un apzinīgu dienesta uzdevumu izpildi, priekšzīmīgu darba uzdevumu izpildi un saistībā ar Latvijas ugunsdzēsības 153. gadadienu 18 Vidzemes reģiona brigādes amatpersonas saņēma VUGD Goda rakstus, bet 23 amatpersonas — VUGD Pateicības,» pastāstīja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.
«VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļā Pateicība izteikta kaprālim Mārtiņam Orskim un kaprālim Tomam Pauniņam. Par nozīmīgu ieguldījumu VUGD attīstības veicināšanā apbalvojumus saņēma trīs sadarbības partneri. Valmieras pusē Pateicību saņēma Naukšēnu un Rūjienas ugunsdzēsības pulciņa vadītāja Linda Čākure. Viņa sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un īpaši Vidzemes reģiona brigādi jau daudzus gadus organizē dažāda līmeņa pasākumus («Zini un esi drošs», Frēzes kauss u.c.), kas mudina jauniešus iesaistīties ugunsdzēsības sportā, kā arī vēlāk jau kļūt par ugunsdzēsējiem glābējiem. VUGD ar lepnumu un gandarījumu apsveic visus apbalvotos!»
UGUNSDZĒSĒJU AIZSARGTĒRPU Atvērto durvju dienā Valmieras daļā pielaikoja 5. vidusskolas 2.b klases skolēni. Mētrai tas gandrīz bija pa mēram. Jāņa Līgata foto