
Ar šīm absolventēm noslēdzam Naukšēnos vidusskolas posmu, turpmāk būsim Naukšēnu pamatskola. Absolventēm svarīgas ir skolas tradīcijas, tāpēc, kaut arī izlaidums nenotika tradicionālā veidā, meitenes sarūpēja dāvanu skolai un skolotājām. Megija uzgleznoja skolai gleznu, bet katrs skolotājs par piemiņu saņēma atslēgu piekariņu ar savu iniciāli.
STĀDOT HORTENZIJU. 12. klases meitenes un audzinātāja Indra Eņģele.