
Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa: «Bērnudārza «Vālodzīte» mazā Eko padome rosina šādas enerģijas taupīšanas iniciatīvas:
* Izslēdz televīziju, pirms aizmiedz!
* Vienu dienu nedēļā dodies uz darbu kājām!
* Nedarbini auto bez vajadzības!
Bērnudārzs «Vālodzīte» šajā mācību gadā padziļināti pēta jautājumus, kas saistīti ar enerģiju – mācās izprast procesus, lietas, to darbību, kā arī rīkoties atbildīgi. Bērnudārzā tiek izvietotas pašu gatavotas atgādnes, kas palīdz izslēgt elektrību, ja tā deg bez vajadzības, lieki netecināt ūdeni, kā arī vecākus pie bērnudārza lieki nedarbināt auto gaisa kvalitātes uzlabošanai un enerģijas taupīšanai.
«VĀLODZĪTES» VECĀKO GRUPU AUDZĒKŅI pilsētas pašvaldībai nodod bērnudārza Eko padomē gatavotās brošūras «Mēs un enerģija». Publicitātes foto