
Šī gada pirmais dzimušais mazulītis Vidzemes slimnīcā, meitenīte Mišela, ir no Valmieras novada un māmiņai Anastasijai un tētim Iļjam ir otrais bērniņš ģimenē. Piedzimstot bērniņš svēra 3830 gramus un bija 54 centimetrus garš. Mišelu mājās gaida piecgadīgā māsa Agata, kas māsiņu slimnīcā ieradās apraudzīt jau 1. janvārī. Mišelai pasaulē bija jāierodas jau 29. decembrī, bet bērniņš izvēlējās zīmīgo 2025. gada 1. janvāra datumu. Mamma Anastasija kopā ar ģimeni vēl svinīgi atzīmēja jaunā gada iestāšanos un tikai ap plkst. 5:00 no rīta devās uz Vidzemes slimnīcu, lai jau plkst. 7:50 satiktos ar meitiņu, informē Vidzemes slimnīca.
JAUNO ĢIMENI SVEICA Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs (otrais no labās) un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vecākā vecmāte Natālija Šaramigina, ģimenei novēlot stipru veselību un daudz kopīgi pavadītu sirsnīgu brīžu. Publicitātes foto