
Viena lieta ir dzirdēt vai par to lasīt, pavisam cita lieta – apskatīt to savām acīm. Par šo iespēju jāpateicas VIB direktores vietniecei metodiskajā darbā Olgai Kronbergai un, protams, ogrēniešiem, kas viesmīlīgi uzņēma ciemiņus un iepazīstināja ar savu darbu un jaunajām ēkām.
Pirmais pieturas punkts ir Ogres Valsts ģimnāzija, kas no ārpuses mazliet atgādina Jāņa Daliņa stadionu. Bez pieteikšanās no ielas šeit neviens nevar ienākt, katram skolēnam un darbiniekam ir sava ieejas karte. Vestibilā valmieriešus sagaidīja pati direktore Inna Zeņkeviča un bibliotekāre Ingrīda Dārzniece, bet ar skolas telpām iepazīstināja Viesturskolas absolvente Maija Vilnīte, kas Ogres Valsts ģimnāzijā ir direktores vietniece metodiskajā darbā.
Publicitātes foto