
Saimniecības sezonas strādniece Ieva Ķāve par šīs vasaras zemeņu laiku teica: «Ogas realizācijai sākām lasīt uz Jāņiem, kas salīdzinājumā ar citiem gadiem bija vēlāk. Nu jau zemeņu laukā būs pagājis mēnesis, izskatās, ka pašlaik vācam pēdējo ražu, lasītu vēl, ja vien nebūtu tik daudz lietainu un vēsu dienu. Lietus daudz skaistu ogu nežēlīgi sasita un sabojāja. Man darāmā pietika visu laiku. Vai nebija grūti? Nē! Ja grib strādāt, tad tikai ar patiku un prieku!»
IEVA ĶĀVE: «Tiesa: pēdējās ogas ir salīdzinoši mazākas, toties krietni saldākas, tādēļ ne viens vien tieši tās izvēlas saviem ziemas krājumiem.» Alekseja Koziņeca foto