
Kā pārlaidāt sniegoto ziemu – lasīju sociālajos tīklos sulīgu tava dzīvesdrauga Martina komentāru…
Jā, ziema bija uz goda! Laukos to izjūt daudz, daudz pamatīgāk nekā pilsētā. Bija ko šķūrēt. Nu un tad vēl pirmo gadu bija problēmas ar tikšanu uz pilsētu, jo pagājušā gada janvārī pazemināti ceļu uzturēšanas noteikumi, kā rezultātā mūsu ceļu tīra tikai 24 stundu laikā pēc puteņa beigām… jeb tad, kad sanāk.
AGNESE kaut kur pie palmām… Foto no personīgā arhīva