
Par 17. novembrī notikušo pasākumu plašāk informē tā vadītāja Ilze Leska:
«Svētku sajūtā pamatoti izskanēja vienots, pelnīts un cieņpilns PALDIES medicīnas darbiniekiem par apzinīgo darbu, pūlēm un rūpēm, izmeklējot, ārstējot un aprūpējot pacientus mums visiem tik ļoti sarežģītajos Covid-19 pandēmijas apstākļos. Paldies visu iedzīvotāju vārdā teicām ārstiem, medicīnas māsām, atbalsta personālam, administrācijai! Dāvanās saņēma kopējo Valmieras pašvaldības sarūpēto groziņu ģimenes ārstu praksēm, bet individuāli katram medicīnas darbiniekam tika Rūjienas kultūras centra un Rūjienas amatnieku sagādātie stiprinājumi.
PELNĪTI. Medicīnas darbinieku rokās – pateicības ziedi un dāvanas. Ulda Rusmaņa foto