
Otrdien vēlā vakara stundā lidostā Rīga novadnieki sagaidīja pasaules vicečempionu Oskaru Ķibermani un pārējos Latvijas bobsleja izlases braucējus un trenerus. Netrūka ne ziedu, ne šampanieša, ne pasaules čempionāta sudraba cienīga Liepkalnu kliņģera. Malači – paldies par lieliskām emocijām visas bobsleja sezonas garumā!
ĶIBIS UN BURTNIEKU NOVADS RULLĒ! 2019. gada pasaules vicečempionu bobslejā četriniekiem pilots Rencēnu puisis Oskars Ķibermanis (trešais no labās) kopā ar Burtnieku novada pašvaldības pārstāvjiem un saviem līdzjutējiem – rencēniešiem vēlā otrdienas vakarā jau uz Latvijas zemes lidostā Rīga. Edītes Stērstes foto