
Šinīs dienās mūsu novadā, Ķoņu pagastā, tiek pabeigta arī viena reģionālā autoceļa, kas ved uz Igauniju, uzlabošana, atjaunojot grants segumu, iztīrot caurtekas un izveidojot ūdens atvades sistēmas, ko veica Smiltenes 8. CBR. Nedaudz samazināsies brauktuves platums, kas ikdienas uzturēšanu padarīs mazliet lētāku. Par to arī priecājamies, tā ka šogad ir kaut kas noticis. Vēl mums priekšā ir satiksmei bīstamo bedru un iesēdumu remonts, esam ievadījuši sarunas ar darbu veicēju, un domāju, ka ar šīm bedrēm tiksim galā līdz gada beigām. Ar naudu gan mums ir diezgan trūcīgi, visas vietas brēktin brēc pēc kaut kādiem uzlabojumiem ceļu struktūrā. Pēdējā laikā kļūst arvien sarežģītāk ar darbu veicējiem, šogad jau saskārāmies ar grūtībām ceļmalu appļaušanā, uz ko neviens vairs īpaši neraujas.
CEĻA POSMA Mūļas – Ķipi – Naukšēni atklāšana pēc pārbūves: no kreisās – Ķoņu pagasta pārvaldes vadītāja Ņina Krastiņa, Kocēnu novada Būvvaldes pārstāvji Ainārs Pāpe un Ilga Kokoreviča, Naukšēnu novada pašvaldības izpilddirektors Egils Tenters, Naukšēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Zuments, SIA Valkas ceļi pārstāvis Renāts Avotiņš un SIA Jurēvičs un partneri pārstāvis Jānis Reiniks. Noras Kārkliņas foto