
Daži pozitīvi motīvi vērojami arī satiksmes jomā, konkrēti Georga Apiņa ielas rekonstrukcijas projektā. Vēl viņnedēļ brīvdienu vakaros dažs labs vietējais taksists pilnīgi nelegāli, pat pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus, jau atļāvās līkumot starp apakšzemes komunikāciju kontrolaku izaugumiem uzbērumā pa Apiņielas un Beātes ielas krustojumu, taču kopš 16. septembra klienti jau pilnīgi oficiāli ir tiesīgi pa fiksam iebraukt Apiņielas veikalu top! un Vētras durvju priekšā. Grants un šķembu maisījums smiltīm pa virsu, un viss notiek! Starp citu, par visai augstu ielas lietotāju — braucēju disciplīnu visos remontdarbu mēnešos liecina fakts, ka Rūcamlapas rīcībā ir informācija tikai par vienu gadījumu, kad kāds auto stūrētājs ar savu spēkratu nebija varējis iekļauties atlikušās asfaltētās Apiņielas brauktuves daļas gabarītos. Tikai viens vienīgs!
STRĪDĪGA VIETA. Ap pusdienlaiku šī gājēju pāreja Cēsu ielā maršrutā autoosta – Vidzemes Augstskola īpaši transporta plūsmu neietekmē: gājēji iet un braucēji brauc bez liekas kavēšanās. Nedaudz cita aina ir darbdienu rītos un pievakarēs, kad automašīnu plūsma kļūst krietni intensīvāka, un pat divi trīs kājāmgājēji uz zebras uzreiz izveido garu apstājušos automašīnu rindu abos virzienos. Iespējams, te ko labot patiešām varētu ar luksoforu aprīkota gājēju pāreja.