
Īstenojot atbalsta projektu savā atbildības teritorijā, vakar Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22. kājnieku bataljons štāba virsseržanta Viļņa Pavloviča vadībā talkoja Valmieras dzīvnieku patversmē, veicot dažādus darbus, lai labiekārtotu teritoriju un sniegtu atbalstu tās sakopšanā. Karavīri un zemessargi laboja patversmes žogu, tīrīja un labiekārtoja suņu būdas, grāba lapas, kā arī veica citus darbus, kas nepieciešami, lai četrkājainajiem iemītniekiem būtu ērtāka uzturēšanās un iespēja brīvāk pārvietoties pa laukumu.
TALKAS GATAVĪBĀ. Ārijas Romanovskas foto