
Kā jau tika informēts iepriekš, šī gada 28. novembrī savu pēdējo domes sēdi aizvadīja bijušais domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis, bet sēdes laikā netika ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs, jo nevienam no kandidātiem nepietika vajadzīgā balsu skaita.
Domes ārkārtas sēdē priekšsēdētāja amatam kopumā tika izvirzītas divas kandidatūras – Uldis Podnieks izvirzīja Jāni Fūrmani, savukārt deputāts Salvis Rambols izvirzīja Romānu Vaščenko.
Klātesot 9 deputātiem, ar 7 balsīm «par» un 2 «pret» par Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Jānis Fūrmanis.
SVEICOT jauno Beverīnas novada domes priekšsēdētāju.