
Divu Latvijas-Igaunijas starpsavienojumu pārbūve ir viens no svarīgākajiem projektiem Baltijas elektrotīklu sinhronizācijas ar Eiropu nodrošināšanai. Tas paredz pārbūvēt divas pagājušā gadsimta 60. un 70. gados uzbūvētās līnijas, kas 49 km garā koridorā iet paralēli. Līniju rekonstrukcija notiek, nomainot visu veco infrastruktūru, un patlaban tā jau ir pilnībā demontēta. Pārbūves ietvaros nav paredzēts mainīt elektrolīniju trasi un sprieguma līmeni – tās tiks izbūvētas kā gaisvadu 330 kV līnijas esošo 330 kV gaisvadu līniju trasē, uzstādot jaunus balstus un montējot jaunus vadus.