
Vienu dienu skolotājas lomā iejutās arī 12. klases skolniece, skolēnu parlamenta dalībniece Alīna Veidemane: «Es biju ārpusstundu organizatore un vadīju arī latviešu valodas un literatūras stundas 6., 7. un 8. klasē. Viss bija kā parastā dienā, nekas īpašs neatgadījās, skolojamie uzvedās mierīgi. Atbilstoši programmai mācīju senos rakstus pirms 100 gadiem, bet jaunākajām klasēm bija jāzīmē kaut kas ar literatūru saistīts. Stundas vadīt patika, bet būt par skolotāju ikdienā diez ko negribētos.»
Inese Nora Dālberga: «Skaista bija prezentācija par piektdienas stundām, skolotāji saņēma ļoti daudz ziedu, zālē ienākot, skanēja dziesma skolotājas Ingas un Normunda izpildījumā. Šodien (saruna notika pirmdienas priekšpusdienā — J. C.) vēl skolotāju istabā tiksimies pie kafijas un tortes, ko mums bērni sagādājuši.
STUNDU 1. KLASĒ vada Lāsma Puškareva. Foto no Ralfa Zeltiņa arhīva