
Kā nonāci līdz pašreizējam darbam?
Esmu dzimusi un augusi Naukšēnos. Pabeidzot Naukšēnu vidusskolu, meklēju variantus mācībām tuvāk mājām, lai nav kaut kur jādzīvo visu nedēļu. Papildus gribēju arī strādāt, lai būtu pašai sava naudiņa, nevis vecākiem «uz kakla». Beidzot vidusskolu, jau dzīvoju Rūjienā. Strādāju veikalā «Ievulīči» par pārdevēju. Cēsīs bija augstskola, tajā laikā vēl RPIVA, kur varēja mācīties reizi nedēļā. Varēju to apvienot ar darbu.
BAIBA RIEKSTIŅA šogad Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.