
Lai atgādinātu par Latvijas nacionālā dzēriena – alus – nozīmīgumu vietējiem lēmumu pieņēmējiem un nodotu aldaru vēstules ar aicinājumu rīkoties Latvijas interesēs un glābt vietējā amata alus nozari, ceturtdien, 15. februārī, Latvijas Neatkarīgo aldaru biedrība, nesot lielizmēra mucas, devās gājienā no Aldaru ielas 7 Vecrīgā, kur pagājušā gada nogalē Latvijas Neatkarīgo aldaru biedrība tika nodibināta, līdz Saeimai un Rīga domei.
Gājienā piedalījās 14 neatkarīgie alus darītāji: «Teika» (Rīga), «Duna» (Kuldīga), «Manufaktūra» (Rīga), «Labietis» (Ādaži), «HAT Brewery» (Ķekavas novads), «Trofeja» (Rīga), «Malduguns» (Rauna), «Puta» (Liepāja), «IndieJānis» (Suntaži), «Valmiermuiža» (Valmiermuiža), «Nurme» (Rīga), «Kussh» (Sigulda), «Alūksnes alus» (Alūksne) un «Viedi» (Jelgava).
NEATKARĪGIE LATVIJAS ALDARI ar alus mucām Rīgā. Attēla vidū «Valmiermuižas alus» saimnieks Aigars Ruņģis. Publicitātes foto