
Likās, ka aiz muguras ir palikuši attālinātā mācību darba mēneši un sāksies vidusskolas laiks. Kopīgi veidotā ziedu glezna, ekskursija uz Siguldu, uzņemšana vidusskolēnu kārtā. Tomēr tik cerīgo sākumu pārtrauca jauni ierobežojumi. Tikāmies zoom stundās, mēģinājām cits citu uzmundrināt ar jokiem, meklējot interesantus faktus, kas jauns zinātnē, pasaulē. 11. klases noslēgumā jaunieši pirmo reizi kārtoja eksāmenus optimālajā līmenī un bija apmierināti, uzzinot rezultātus.