
Projekta ietvaros jau ir iepazīti partneri no Rumānijas, Polijas un Maķedonijas. Vēl priekšā ir viesošanās Turcijā un ciemiņu uzņemšana pie mums Latvijā.
Rūpīgi sagatavojušas mājasdarbus, 8. klases skolnieces Auce Liepiņa, Loreta Bērziņa, 9. klases skolnieces Lauma Audijāne, Nikola Muceniece, skolotājas Aiga Stiere un Inga Medne devās 12 stundu ilgā pārbraucienā un lidojumā uz ceļojuma galamērķi – Osijeku. Horvātija mūs sagaidīja ar īsti pavasarīgu, varētu pat teikt – vasarīgi siltu un saulainu laiku. Pirmajā sajūsmas brīdī mums, pēc pavasara izslāpušajiem, bija nepārvarama vēlēšanās nofotografēt ikkatru pieneni, narcisi vai bagātīgi ziedošo magnoliju krūmu!
NAUKŠĒNU delegācija, projektu noslēdzot.