
Par projekta būtību stāsta skolotāja INGŪNA KŪĶE:
«Uzņēmējdarbības izglītības nodrošināšanas projekts skolā kopš novembra notiek pirmo reizi, varam to īstenot, pateicoties Rūjienas novada Tautskolas vadītājai Gitai Zariņai. Bērni atsaucīgi uzņēma šo iespēju. Sākotnēji pieteicās vairāk nekā divdesmit interesentu, taču ne visi palika. Īpatnēji, ka salmiņš visātrāk pārdega vecāko klašu audzēkņiem, bija labas idejas, taču, iespējams, pietrūka vecāku atbalsta. Jaunākajās klasēs izjutām lielāku ieinteresētību. Projekts ilgs līdz jūnijam, tad arī skolēnu mācību uzņēmumi savu darbību izbeigs, bet esam apņēmības pilni septembrī pieredzes krāšanu skolēnu uzņēmējdarbībā atsākt no jauna, dibinot citus uzņēmumus, radot jaunus produktus vai arī tālāk attīstot šajā projektā iesākto ieceru pilnveidošanu. Projekta lielākais ieguvums ir tas, ka jauno pieredzi bērni apgūst ne tikai teorētiski, bet arī praktiski darbā, SMU tirdziņos, konsultācijās, domu apmaiņā. Bērni mācās plānot savu laiku, darbu, ieguldīto un arī nopelnīto. Ne mazāk svarīgi — dalība projektā dod ierakstu CV.»
MĒS VARAM! Mazie uzņēmēji kopā ar projekta skolotāju Ingūnu Kūķi. Jāņa Līgata foto