
Motokluba Akmentiņi motobraucēji šajā sezonā startē Latvijas čempionātā, Igaunijas čempionātā un Lietuvas čempionātā, bet viens sportists — arī sacensībās Anglijā.
Uldis Mustis no Rencēniem Baltijas izaicinājuma kausa izcīņā A 16+ klasē ieguva otro vietu, tāds pats panākums rencēnietim arī Latvijas kausa izcīņā Gulbenē A 16+ klasē. Sacensībās Aizputē Uldis piedzīvoja neveiksmīgu kritienu, viņa sacīkšu tehnikai salūza radiators, bet LAMA sacensībās Alojā viņš izcīnīja sesto vietu PRO klasē.
Reinis Bicāns no Burtniekiem Q 250 junioru klasē Igaunijas čempionātā Langē izcīnīja trešo vietu, Latvijas čempionātā Aizputē bija ceturtais, LAMA motokrosā Olainē finišēja otrais, Madonā — trešais, Elkšņos — otrais.
Mārtiņš Korņējevs no Vecates Lietuvas čempionātā Viļņā kvadru hobija klasē pirmajā braucienā tehnisku problēmu dēļ nestartēja, bet otrajā braucienā no pēdējās starta vietas aizcīnījās līdz otrajai vietai. Igaunijas čempionātā Langē Q amatieru klasē viņam, cīnoties ar tehniskām problēmām, devītā vieta, LAMA motokrosā Alojā Q PRO klasē — piektā vieta, Gulbenē Latvijas čempionātā Q hobija klasē — otrā vieta un Igaunijas čempionātā Pērnavā Q hobija klasē — ceturtā vieta.
Igors Korņējevs sportistu vārdā ar Burtnieka starpniecību pateicas par atbalstu novada pašvaldībai, kā arī novēl novadniekiem — motobraucējiem veiksmīgu atlikušo sezonu! Lai veicas arī mototrases Akmentiņi saimniekam Andim Lilientālam, kurš motokluba Akmentiņi formā startē Anglijas čempionātā!
Nr. 17 — Mārtiņš Korņējevs Foto no Igora Korņējeva arhīva