
Liesma, protams, arī šoreiz tirgus placī satika visa šī pasākuma mājastēvu. Lūk, ko AIGARS RUŅĢIS, Valmiermuižas alus saimnieks, pastāstīja nelielā sarunā.
Miķeļdiena ir ražas vērtējuma laiks. Kā šogad ar ražu Valmiermuižas alum?
Pēc trim ļoti grūtiem gadiem – divi ar kovidu, trešais ar energokrīzi un kara Ukrainā sekām mums visiem Latvijā – šis ir bijis līdz šim Valmiermuižas alum visražīgākais. Esam ļoti daudz darījuši, daudz jaunas garšas veidojuši, palikuši uzticīgi mūsu kvalitātes principiem. Tamdēļ esmu ļoti priecīgs, ka kopā ar savu komandu varu teikt – pirmie astoņi šī gada mēneši ir bijuši līdz šim labākie Valmiermuižas alus vēsturē. Mēs atgūstamies un jau nākamgad ceram, ka varēsim plānot attīstību.
KVASS BŪS! Aigars Ruņģis gandarīts, ka Valmiermuižas kvasam vajadzīgajam rudzu iesalam Naukšēnu pusē šogad rudzu pietiks.