
Kopš 1. februāra līdzšinējais paviljona ēkas apsaimniekotājs SIA LV&KV nodevis visas pilnvaras ēkas īpašniekam SIA NORLAT, un viss turpmākais ar šo objektu saistītais ir Maikla Seimūra (Michael Seymour) un viņa komandas ziņā. Par dažām niansēm LV&KV valdes priekšsēdis JĀNIS BIERNIS: «Strādājām kopā ar NORLAT kopš 2014. gada janvāra. Pēdējā pusgada laikā nomainījās Vecpuišu parka paviljona ēkas izmantošanas koncepcija, nesakrita arī ēkas darbi ar parkā iecerētajiem darbiem. Sanāk, ka tagad esam nolikuši malā ēkas iekšējo dzīvi, ar to turpmāk nodarbosies NORLAT, taču visu pārējo projekta daļu — kā līdz galam sakārtot teritoriju kā parku — mēs turpināsim. Protams, šis darbs ir sarežģīts, reizēm arī mums pietrūkst pieredzes, taču atpakaļgaitas ātruma šim procesam nav! Manuprāt, pats galvenais — īpašnieks ir ielicis šajā projektā sirdi, lielu enerģiju un visu pārējo, un es ļoti ceru, ka valmierieši to spēs novērtēt.»
AR LIELISKU AKUSTIKU! Jaunā akustiskā koncertzāle Valmiera rekonstruētajā Vecpuišu parka paviljona kompleksā solās būt labs magnēts gan izpildītājiem, gan klausītājiem. Raivo Sarelainena foto