
«Atraitnītes mums nav lielos daudzumos, bet aprīlī jau sāksim piedāvāt. Kļūs siltāks, zemīte būs vaļā, un cilvēki noteikti brauks, pirks un stādīs. Bijusi gara un grūta ziema, un pašreizējie notikumi Ukrainā ir tik smagi… Es ļoti ceru, ka latvieši atkal gribēs puķes pie savas mājas loga, lai ir kur papriecēt dvēseli,» saka saimniecības «Krūzes» pārstāve, agronome Agita Rozenbaka.
Trikātieši jau ilgāk nekā gadsimta ceturksni nodarbojas ar stādu audzēšanu un to realizēšanu. «Krūzēs» beverīnieši, valmierieši, smiltenieši, Strenču puses cilvēki steiguši pirkt leduspuķes, petūnijas, pelargonijas, arī dažādu ziemciešu stādus un dārzeņu stādus, ko pašu dārzā un siltumnīcās audzēt ģimenes patēriņam.
IZTUR SALNAS, tāpēc atraitnītes atradīs savu vietu piemājas puķu dobēs, puķu podos uz balkona, arī mīļo atdusas vietās. Trikātas «Krūzēs» tās varēs nopirkt aprīļa vidū. Foto no Petra Göschel from Pixabay