
MAZPILSĒTĀS un lauku pagastos zobārstu trūkst,— tam piekrīt jaunais speciālists stomatologs Daniels Veremejs, kurš izvēlējies palīdzēt pacientiem Mazsalacā. Jāņa Līgata foto
«Mani vecvecāki dzīvoja Mazsalacā. Pirms kāda laika ar ģimeni braucām uz Igauniju, un vietējiem uztaujāju: kas šeit notiek zobārstniecības jomā? Nemācēja man cilvēki atbildēt, izdomāju, ka pats papētīšu. Sazvanījos ar slimnīcas direktoru, aizbraucu paskatīties, kādi varētu būt darba apstākļi, un izlēmu, ka varu strādāt. Pamatdarbavieta man ir Rīgā, tagad praktizēju arī Valmierā, Cēsu ielā, un strādāju arī Mazsalacā. Pats esmu valmierietis, un Mazsalaca nav tālu, var labi uz darbu izbraukāt,» tā DANIELS VEREMEJS.
«Rinda pie speciālista būs, jo ar vienu dienu nedēļā, kad zobārsts pagaidām piekritis pieņemt, mums nepietiek, bet ir labi, ka izdevās atrast jaunu cilvēku, kurš ir gatavs strādāt mazpilsētā,» uzsvēra Mazsalacas slimnīcas direktors Edgars Grandāns, kurš vairākās sarunās ar «Liesmu» iepriekš bija teicis, ka slimnīcā ir ērti iekārtots un aprīkots stomatoloģijas kabinets, bet nav speciālista, kurš vēlētos pacientus pieņemt.