
Tas nozīmē, ka «Vārpiņa» jau desmit gadus audzināšanas un izglītības darbā iekļauj mācīšanu bērniem ik dienu rūpēties par dabu un apkārtējo vidi. Iestādei ir pat moto, kas apliecina šo eko kursu: «Mācīsim bērniem mīlēt dabu, jo to, ko mīl, neposta!»
Kā tas notiek praksē, kādi ir rezultāti un vai bērni gūst arī gandarījumu par labajiem darbiem, stāsta PII «Vārpiņa» vadītājas vietniece IT jomā, Ekoskolas koordinatore IVITA SEGLIŅA.
Gatavi modes skatei «Otrā elpa».