
Liesma krustu šķērsu izmeta vairākus lokus pa tirgus placi, pie reizes aprunājoties gan ar Mārtiņdienas tirdziņa atslēgas figūrām, gan ar vairākiem interesantiem tirgotājiem un apmeklētājiem. Lūk, ko teica regulārs Valmiermuižas tirdziņa apmeklētājs, laikam jau Valmierā pats zināmākais Jānis: «Es te vienmēr ierodos, lai iegādātos sev vajadzīgās, iecienītās lietas – igauņu halvu, zivtiņas… Te ir forši! Ļoti daudz visa kā dabīga. To, ko veikalā ikdienā nevar nopirkt, šeit var atrast.»
VISS NO ĀBOLIEM! Šogad mūspusē iegadījusies laba ābolu raža, tāpēc pircēju netrūka ne pašiem gardajiem sārtvaidžiem, ne jau pasterizētai ābolu sulai maisiņos/kastītēs ar krāniņu, ne arī našķiem no kaltētiem āboliem.