
Tāpēc pilnīgi dabiski, ka tik viesmīlīgi ļaudis pieteica savu dalību Mājas kafejnīcu dienām, kas Latvijā notiek trešo gadu, bet Valmieras novadā – otro. Šoreiz tas bija 6. un 7. augustā. Arī Bērziņi tajās piedalījās otro gadu.
Viesi, kuri bija pieteikušies jau iepriekš, ieradās katrs savā laikā un atrada sev tīkamu vietu – ar skatu uz dārzu, kur jau zied rudenīgas puķes, vai līkumotas taciņas galā ēnainā koka nojumītē mākslinieciskā gaisotnē, vai omulīgā malkas šķūnīša aizvējā, vai plašākā vietā, kur ērti ap galdu sasēsties lielākai kompānijai. Ēdienkarte, iepriekš apstiprināta un saņēmusi Pārtikas un veterinārā dienesta akceptu, vienkārša, bet sātīga un skaisti noformēta, un ar pievienoto vērtību, kas raksturīga tikai šai vietai un šiem cilvēkiem.
VIESMĪLĪGĀ BĒRZIŅU ĢIMENE SAGAIDA VIESUS. Zigmārs, Karīna un meitas Žanete un Emīlija. Autores foto