
Izbraucieni ar sliežu velosipēdiem pagājušajā sezonā guva plašu popularitāti – ar tiem izbrauca vairāk nekā 1500 viesu. Maijā sāksies izbraucienu otrā sezona, sliežu velosipēdi atkal gaidīs viesus uz senā šaursliežu dzelzceļa sliedēm, pa kurām varēs aizmīties no Zilākalna ciemata līdz kūdras purvam un atpakaļ.
Ziemas laikā, kad nebija iespējams braukt pa sliedēm, tika veikti sliežu velosipēdu mehānismu uzlabošanas darbi, lai sagatavotu tos jaunai un aizraujošai sezonai. Šāds izbrauciens jau pats par sevi ir varens piedzīvojums, bet jaunās sezonas pirmajā nedēļā katru braucēju gaidīs patīkams pārsteigums.