
Logos saskatījām labu alternatīvu nelielām izstādēm, jo faktiski jau citu iespēju cilvēku iepriecināšanai mums pašlaik nav.
Februāris, kā zināms, ir sveču mēnesis, tādēļ arī mūsu pirmā logu izstāde bija veltīta šai tēmai, izstādot visai bagātīgu sveču un svečturu kolekciju. Atsauksmes bija labas, tādēļ gājām tālāk. Nākamā bija fotoizstāde «Vīrieši», kas tapa sadarbībā ar valsts Onkoloģijas centru un bija veltīta vīriešu veselībai.
SVEČU MĒNESĪ. Kultūras nama logos priecēja sveču un svečturu kolekcijas. Ārijas Romanovskas foto