
Ikviena dejotāja sapnis un goda lieta ir vismaz reizi mūžā piedalīties lielajos Deju svētkos. Matīšu Līksmes dejotāji ir pabijuši Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos Rīgā 2008. un 2013. gadā. Pēdējo piecu gadu laikā kolektīvs deju skatē ieguvis pirmās pakāpes diplomus. Arī šogad skatē Līksme guva labus rezultātus un ieguva tiesības piedalīties XVI Deju svētkos. Kas reiz bijis deju svētkos Rīgā un saslimis ar deju, tas vairs nav ārstējams! Tieši tāpēc puse no Līksmes dejotājiem ir ilggadēji kolektīva dalībnieki, viņi vienkārši bez dejas nevar, deja ir viņu dzīvesveids: tu tici, tā tevi aizrauj, un nevari paskaidrot, kāpēc tik ļoti.
ATKAL RAITI NODEJOTS. Līksmes dejotāji pēc kārtējā koncerta Matīšos. Līksmes arhīva foto