
Natālija Ābelīte, viņai ap pleciem dzimtās Ukrainas karogs, šajā vietā ir jau ceturto dienu pēc kārtas: «Esmu ukrainiete, Latvijā dzīvoju kopš 1994. gada. 2014. gadā Putins okupēja Krimu, tā ir manas mātes dzimtene, viņa ir no Feodosijas… Kopš tā laika ne mans brālis, ne māsa, ne mana māte nav Krimā bijuši. Tāpēc, ka to ir okupējusi Krievija. Tagad viņi dzīvo Sumu pilsētā, tur patlaban notiek kaujas, bet mūsējie, sumčaņe, nepadodas, vakar viņi tur iznīcināja 92 tankus, veselu kolonnu! Visu laiku esmu ar viņiem mobilajos sakaros. Viena mana māsa dzīvo Krievijā, Žeļeznogorskā, bet arī viņa ir par Ukrainu, arī viņas vīrs ir par Ukrainu. Kaut arī viņi dzīvo Krievijā. Ja vajadzēs, Ukrainā būs partizānu karš!
PAR UKRAINU, PRET KARU! Improvizētā piketa dalībnieces Liepā (no kreisās) Olga Afanasjeva, Natālija Ābelīte un Olga Tomsone vēlējās, lai viņu trijotni nofotografē pie reklāmas plakāta, kas aicina aplūkot Latvijas skaistumu – Liepa aicina!