
Piektdienas pēcpusdienā Asaros bija arī bāzes saimnieks Ojārs Beķeris, kurš labprāt padalījās talkas nedēļas iespaidos:
«No kuras puses ar vēju nāk ledus, tajā krastā arī pudeles paliek! Šogad no Burtnieku baznīcas pūta uz Bauņiem, faktiski mums ledus aizgāja garām, un šobrīd visa lielā draza ezerā ir sapūsta pie Bada sēra, kreisajā krastā gandrīz pretī Salacas iztekai no Burtnieka. Šodien nav tādi laika apstākļi, lai vispār kādu ar airu laivu varētu turp sūtīt, liksim motoru un paši brauksim uz turieni strādāt! Tā kā bija zināms, kā te viss notiks, tad jau apmēram nedēļu dienās ar skaistu laiku pie manis brauca cilvēki, lai ezerā ne tikai atpūstos, bet arī pie reizes pastrādātu. Esam jau salasījuši vismaz piecus maisus pilnus ar ezerā palikušajām drazām.
BOJU LICĒJI. Atbildīgā misijā dodas Agris un Arta Ivanovi – viņu abu ziņā piektdien bija izvietot ezerā kanāla bojas, kuras paredzētas laivu drošai izbraukšanai un iebraukšanai Matīšu peldētavas kanālā.