
Tāpat nakts patversmē tiek pasniegtas siltas vakariņas un ir iespējams iedzert karstu tēju, kas sasildīs nosalušos cilvēkus, kuri visu dienu ir uzturējušies ārā. Par darbību lielo mīnusu laikā stāsta MĀRCIS ĀĶIS, Valmieras naktspatversmes vadītājs:
«Kad termometra stabiņš bija vismaz -18 grādi, tad naktspatversmes iedzīvotājiem tika piedāvāta iespēja uzturēties arī pa dienu iekštelpās. Tādu dienu gan nebija daudz, un šo iespēju izmantoja četri cilvēki. Lielākais cilvēku skaits šajā sezonā ir deviņi, kopumā gultas vietas varam piedāvāt 12 cilvēkiem. Laikam kļūstot siltākam, nakts patversme tiek apmeklēta mazāk.»
MĀRCIS ĀĶIS naktspatversmes telpās. Ārijas Romanovskas foto