
Brīvdienās arī Burtnieku novadā vairākās vietās tika stādīti koki. Pašvaldības darbinieki ar ozolu stādiem papildināja Valmiermuižas parku, kā arī interesenti ar jauniem koku un krūmu stādījumiem izgreznoja Rencēnu pagasta brīvdabas estrādes skvēru, kur palīgos bija devušies arī bērni un jaunieši. Viņi guva praktiskās iemaņas rokot un uzzinot, kā rūpēties, lai koks izaug liels un stiprs.
RENCĒNOS TALKĀ satikās vairākās paaudzes. Burtnieku novada pašvaldības foto