
Projekts «Veca riepa – soliņš skolas vestibilā» tika īstenots ar daudzu iesaistīto personu pūlēm, apvienojot skolēnus, skolotājus, vecākus un meistaru, veicinot kopienas sadarbību un atbalstu.
Trikātas pamatskolas Ekoskolas grupas dalībnieki kopā ar vecāko klašu skolēniem realizēja savu ideju, papildinot skolas vestibilu ar 12 sēdvietu soliņiem, kas izgatavoti no otrreiz lietotām riepām.
«Kādreiz ir bijuši parasti soli, un varējām likt tādus, bet bērni izvēlējās šo, jo viņiem patīk šādi iekārtota atpūtas zona. Daudz tika pašu rokām padarīts,» tā skolas direktore Inga Boškina.
PAŠU ROKĀM veidots atpūtas stūrītis. Trikātas skolas skolēni, kas darbojas Ekoskolas grupā, solus izveidojuši no riepām, tās pilnveidojot par ērtiem sēžamajiem krēsliem, un atpūtas stūrītī vēl būšot vieta arī plauktiem un augiem. Foto no skolas arhīva