
Ar kādu dzīves un darba pieredzi nonāci šajā amatā?
Man ir 55 gadi un divas augstākās izglītības. Pats esmu valmierietis, tiesa, 30 gadus mācījies un strādājis Rīgā. Pēc pirmās izglītības esmu infektologs, mācījos kopā vienā grupā ar Ugu Dumpi. Bet dzīve sagriezās tā, ka bija interesants darba piedāvājums sociālajā sfērā, un tad es mainīju šos laukus. Arī medicīna toreiz bija, teiksim, tādā attīstības stadijā, ar neskaidru nākotni… Sāku strādāt pie Latvijas Samariešu apvienības par pansionāta Pārdaugava direktoru, tur pagāja 10 gadi. Paralēli vēl izmācījos par sociālo darbinieku, otru izglītību ieguvu pa vakariem. Tad bija konkurss uz Rīgas pašvaldības pansionāta Mežciems direktora amatu, arī tur 10 gadus nostrādāju. Tad ģimenes apstākļu dēļ, jo abi vecāki kļuva švakāki, nācās atgriezties Valmierā, lai parūpētos par viņiem. Tāpēc esmu šeit, jo vienīgais no mums, trim brāļiem, esmu palicis dzīvs un uzskatu par savu pienākumu rūpēties par vecākiem.
AINĀRS JUDEIKS.