
Visus ciemiņus laipni pie jaunās tenisa halles sliekšņa sagaidīja abi saimnieki – Iveta Brūniņa- Buile un Gatis Builis, viņi arī iesāka improvizēto atklāšanas ceremoniju, gan nedaudz atceroties ceļu līdz idejas piepildījumam, gan suminot visus halles tapšanā iesaistītos. Iveta Brūniņa-Buile: «Galvenais – šo skaisto ēku, svarīgo būvi tālāk nest uz priekšu, lai tā pildītos ar cilvēkiem, lai tas būtu nozīmīgi un lai viss šeit notiktu!» Gatis Builis: «Šodien mums ir divi notikumi. Tenisa halles atklāšana, kas ir piecpadsmit garu gadu garumā piepildījies sapnis. Jā, sākumā bija doma par tenisa halli, bet laika gaitā ideja apauga ar jauniem projektiem, plāni pamainījās. Vakar bija viena gada jubileja Bestes apartamentiem, un nu mums ir arī halle, kur to nosvinēt!»
TENISA HALLE ATKLĀTA! Tikko atklāšanas lenti pārgriezuši, par savas idejas piepildījumu gandarīti abi sporta būves saimnieki Gatis Builis un Iveta Brūniņa-Buile.