
Tolaik ap ēku apkārtne bija tāda ne visai – izrakņāta, nedaudz piedrazota… Tāpēc liels prieks šoruden redzēt, ka šeit tagad viss sakopts, labiekārtots, bet motociklistu kluba mājas priekšā divos akmens bruģī veidotos apļos dižojas divi karogu masti. Par tiem arī šis stāstiņš.
Vispirms bija biedrības Vēja Brāļu Ordenis Stakeln pieteikums Valmieras novada pašvaldības konkursā iedzīvotāju iniciatīvu atbalstam.
STRĀDĀJAM! Foto no Jāņa Pētersona arhīva