
Tagad ik gadu vairāk ir arī pa kādam Dimanta pārim, kas pārkāpuši skaisto «sešdesmit» slieksni.
Aizvadītajā sestdienā divus valmieriešus, Smaidu un Vili Polkus, dzimtsarakstu nodaļā sumināja kuplas un dzīvespriecīgas saimes klātbūtnē – ar radiem, draugiem un kādreizējiem kolēģiem. Pašu dzimta gan pa šo laiciņu kļuvusi vēl kuplāka nekā pirms desmit gadiem, kad viņu vārdus ierakstīja pilsētas Zelta pāru skaitā: Polki ir bagāti ne vien ar četriem mazbērniem, bet arī ar pirmajiem mazmazbērniem. Bagāti un skaisti, gribētos teikt, tāpēc ka stalti joprojām. Kas zina, varbūt no jaunības gadiem, kad dejots uz nebēdu, arī kāzas kopā ar muzikantiem un dziedātājiem 1963. gada pavasarī nodancotas.
DIMANTA PĀRIS. Smaida un Vilis Polki pirms sešdesmit gadiem un tagad. Aijas Kleimanes foto