
Tad arī Aldim uzticēja Sīmaņa skolas administratora pienākumus. Nu jau viņa pieredzes kontā ir pavisam četras sekmīgi organizētas un aizvadītas Sīmaņa skolas, kur, kā zināms, zināšanas iegūst pieaugušie, kas grib tuvoties Dievam, iepazīt Jēzu un Svēto garu.
Nesen Draudzes padome vienbalsīgi ievēlēja Aldi arī par Sv. Sīmaņa Dievnama koordinatoru. Tas viņam ir ne tikai jauns pienākums, bet arī liela atbildība par seno Dievnamu un visu, kas tajā notiek. Tas nozīmē, ka ir jāsakārto un jākoordinē dežurantu darbs, regulāri jāstrādā arī ar altāra kopējām un uzmanības lokā jāpatur vēl daudzi citi akcenti, bez kuriem nav iedomājama lietu kārtība Dievnamā, piemēram, talka, logu un durvju mazgāšana, apkārtnes sakopšana. Un kur tad vēl Alda ierosinātie jauninājumi, kā, piemēram, Slavēšanas vakari, kuru nekad agrāk mūsu draudzē nebija. Daži, par šo ieceri uzzinot, sacīja, ka nekas no tās nesanāks, bet galu galā izdevās un kā vēl! Slavēšanas vakari bija kā Gaismas mirklis Debesu valstībā. Toties Draudzē Tezē lūgšanu vakaros Aldis lasa Dieva vārdu.
Tagad, kad sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatīšanās draudiem valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, arī Sv. Sīmaņa draudzē, kā zināms, visi tās ieplānotie pasākumi klātienē ir atcelti, bet rūpes par Dievnamu un draudzi neapstājas ne dienu. Ja vien ir neskaidri jautājumi vai nepieciešama kāda palīdzība, droši var zvanīt Aldim Bērziņam pa tālruni 29413043.
ALDIS BĒRZIŅŠ: «Mans redzējums un arī lūgums Dievam ir par to, lai Sv. Sīmaņa draudze būtu saliedēta, vesela, dzīvotu un darbotos ticībā, cerībā un mīlestībā!» A. Martinsones foto