
Noteiktā laikā aizbraucām un bijām tiešām pārsteigti, ieraugot, ka pie ēkas cilvēki bezmaz vai rindā stāv. Satiekoties un aprunājoties ar saimnieci, izstāstīju, ka pie dzelzceļa Valmierā esmu pavadījusi visu savu bērnību, padalījos arī, ko mēs ar vīru Ģirtu te gribētu darīt, ka tam noteikti būtu saistība ar tūrismu, jo arī mana izglītība ar to saistīta. Jau nākamajā dienā saimniece piezvanīja un pateica, ka īpašumu pārdos mums, lai gan daži no pretendentiem bijuši gatavi uzreiz samaksāt visu summu. Tā mēs tieši pirms diviem gadiem – 30. janvārī – šo īpašumu nopirkām,» veiksmes stāstu uzsāk MĀRA GRĪNBERGA-ŠILAUA.
MĀRA UN ĢIRTS – jaunie Zilākalna stacijas īpašnieki. Foto no personiskā arhīva