
Kā zināms, katras koncertzāles galvenā vērtība ir tās akustika. Tāpēc par pirmajiem priekšstatiem pēc uzstāšanās izvaicāju koncerta dalībniekus.
Aivars Gailis, vīru kora Imanta diriģents: «Manuprāt, zāles akustika koncertiem ir lieliska, tikai es ieteiktu nelietot to skaisto aizkaru, kas patlaban ir skatuves aizmugurē. Es saprotu, ka akustiķi to veidojuši, lai padarītu šo zāli universāli izmantojamu visu veidu mūzikai, bet tam vajadzētu būt operatīvi noņemamam un atkal uzliekamam. Nākotnē derētu padomāt arī par podestiem — tie noderētu ne tikai korim, bet arī Jelgavas bigbendam un kamermūzikas vienībām, kuru priekšnesumiem izvietošanās amfiteātrī dotu papildu efektu. Tomēr katrā ziņā ir patīkami būt klāt atklāšanā, tādējādi ierakstot savu un kolektīva vārdu vēsturē.»
PILSĒTAS HIMNU — Georga Dovgjallo Dziesmu par Valmieru — publika zālē vīru korim Imanta pieprasīja atkārtot. Jāņa Līgata foto