
«Gājēju celiņu paredzēts pārvietot uz leju, tuvāk brauktuvei. Tātad jaunais celiņš tiks izbūvēts tur, kur pašlaik sabērtas smiltis. Augšpusē tas pieslēgsies vecajam, kas tika noplēsts tik tālu, cik tas traucēja jaunajam. Lai gājēji varētu pārvietoties, neskarta atstāta tikai tā celiņa daļa, kas pagaidām netraucē. Uzreiz no jaunā celiņa ieprojektēta arī gājēju pāreja pār Georga Apiņa ielu. Šis ir labs risinājums gājēju ērtībai un drošībai, jo līdz šim cilvēki, cenšoties saīsināt ceļu uz lielveikalu, ielu šķērsoja tam neparedzētā vietā.
Vēl pirms Ziemassvētkiem, izmantojot tam labvēlīgos laika apstākļus, būvnieki strādāja Georga Apiņa ielas galā pie veikala TOP!, kur bija palikušas mazākas astītes. Taču, tā kā drīzumā atkal sola aukstāku laiku, kad bruģi nevar likt, tas acīmredzot arī netiks darīts. Protams, pašlaik gājējiem ir nelielas pārvietošanās neērtības, īpaši celiņa lejas daļā, kur bruģis ir izņemts, bet būs jāpaciešas līdz pavasarim, kad varēs darbus pabeigt.»
GAIDOT JAUNO CELIŅU. Georga Apiņa ielā. Jāņa Līgata foto