
«Pie upes» pirmajā gadadienā koristi skatītājiem dāvājuši emocionālu koncertu, bet otrajā – sarūpējuši sev jaunus tērpus.
Stundas laikā bijām 30!
Par to, kādēļ ne no kā Valmierā tapa gados jaunu cilvēku dziedošais kolektīvs, stāsta LIENE ZVIRBULE – Valmieras Mūzikas skolas direktora vietniece izglītības jomā un kora «Pie upes» diriģente:
«Jau trīspadsmit gadus Valmieras 5. vidusskolā vadu jaukto kori. Šajā laikā esmu satikusi un iepazinusi ļoti daudzus zinātkārus un vispusīgus jauniešus. Daļa no viņiem, pabeiguši skolu, arvien man vaicāja, kad dibināsim paši savu kori. Visvairāk mani par to neatlaidīgi urdīja Toms Amsons (kora «Pie upes» pašreizējais prezidents!).
«PIE UPES». Par kori «Liesmai» pastāstīja: Ineta Andersone (no labās), Liene Zvirbule un Amanda Ķīvīte. Ārijas Romanovskas foto